KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16427001

nr 1642 7001

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Landskap". Signerad, olja på handgjort papper. Bildmått: 56x44,5 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2024
kl 19:27:55

16/9 14:15:55 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson